Jste zde

HONDA ZR-V 2,0 E:HEV Elegance

Základní výbava mimo jiné obsahuje: Navigaci Honda, FULL LED  reflektory, senzory světel + deště, litá kola 18", parkovací senzory vpředu i vzadu, parkovací kameru, multifunkční volant , Honda Sensing - adaptivní tempomat, protikolizní systém CTBA, systém proti vyjetí z jízdního pruhu, vše v elektrice, detekce objektů v mrtvém úhlu, asistent při couvání, vyhřívání předních sedadel, čtení dopravních značek, 11 x airbag, ABS+EBD+VSA+BA+TSA+HSA, pohon 4x2, více v technických informacích, uváděných v aktuálním ceníku v odkazu NAŠE VOZY.

Výkonný hybrid se skvělými jízdními vlastnostmi ve městě i na dálnici. Nový hybridní systém posouvá výkon na zcela novou úroveň. Jeho vyspělá pohonná jednotka e:HEV poskytuje vysokou úroveň výkonu a hospodárnosti. Díky volitelným jízdním režimům poskytuje vozidlu vynikající jízdní vlastnosti.

Prémiový sportovní design SUV s elegantní siluetou a kokpitem zaměřeným na řidiče s vyspělými technologiemi se špičkovou výbavou kabiny.

Prostorný a flexibilní zavazadlový prostor o objemu až 1.322 litrů.

Hybridní modely jsou ve všech stupních výbavy standardně vybaveny nejnovější generací asistenčních technologií Honda Sensing. Současně jsou modely vybaveny multimediálním systémem Honda Conect s podporou Apple Car a Android Auto s digitálním přístrojovým panelem. Dobíjení mobilních zařízení a propojení s Apple Car je bezdrátové.

Díky sportovním 18" kolům z lehkých slitin a stylovým předním a zadním LED světlometům působí naše hybridy sofistikovaně a výrazně.

Ostatní: záruka 3 roky, dalších 5 let věrnostní program / 150 000 km Honda Premium Quality - věrnostní prémie platí po uplynutí standardní tříleté záruky a trvá pět let nebo do ujetí 150000 km. (podle toho, která okolnost nastane dříve).

Poznámka

Původní ceníková cena 899 900,- Kč s DPH. AKČNÍ BONUS  - 100 000,- Kč. ( K ceně je nutno připočítat  cenu za perl. lak + 17 900,- Kč a dopravné Asie- ČR )

Stav vozu: 
Nový vůz
Typ karoserie: 
SUV 5 dveří
Modelový rok: 
2024
Druh paliva: 
natural 95
Objem: 
1 993 cm3
Výkon: 
135 kW
Převodovka: 
Automatická
Barva: 
modrá perlet´ Still Night
Klimatizace: 
duální automatická
Cena: 
799 900 Kč včetně DPH

Nahoru