Jste zde

HONDA ODHALÍ NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2016 MODEL CIVIC HATCHBACK

Společnost Honda odhalí evropskou verzi nového modelu Civic Hatchback.
Evropskou premiéru bude mít rovněž verze sedan.
Verze Jazz Spotlight Edition v novém prémiovém vzhledu s citem pro malé vozy.

 

Společnost Honda přechází se svými evropskými modely znovu do útoku a na pařížském autosalonu 2016 odhalí nový Civic Hatchback.

Světová premiéra modelu Civic Hatchback

Pařížský autosalon bude vůbec první na světě, na kterém bude představena sériová podoba designu karoserie a interiéru modelu Civic Hatchback. Tento vůz by se měl v evropských dealerstvích objevit na začátku roku 2017.

 

Civic je nejprodávanější model společnosti Honda na světě a tato desátá generace byla předmětem dosud nejrozsáhlejšího výzkumného a vývojového programu v historii.

 

Na stánku společnosti Honda bude rovněž k vidění model čtyřdveřového sedanu Civic. Tento vůz se vyrábí v závodě Honda v turecké Gebzé. Nové provedení má vylepšený design karoserie i interiéru.  Vůz bude k dispozici na hlavních evropských trzích od začátku roku 2017.

Jazz Spotlight Edition

Na pařížském autosalonu bude mít premiéru verze Jazz Spotlight Edition. Jedná se o vývojovou verzi prototypu Honda Jazz Keenlight, který byl letos představen v Ženevě.

Verze Spotlight Edition vychází z řady designových prvků, které mají zaujmout zákazníky, kteří se více zajímají o módní trendy. Mezi upravené prvky patří bronzová ozdobená přední mřížka, ozdobená vnější zrcátka, polepy na bocích, 15” litá kola, dekorační lišta na zadních výklopných dveřích a provedení volantu a středové konzoly. 

 


Nahoru