Jste zde

Co předvedla HONDA Autoelegance v Olympii?

Předposlední dubnový týden jste mohli v brněnském obchodním domě Olympia obdivovat to nejlepší, co naše garáže nabízí, a zúčastnit se bohatého programu.

A nechtěli jsme troškařit. Vystavena byla trojice vozů Civic 1.0T MT Elegance, Civic 1.5T CVT Sport plus a CR-V 2.0 MT 2WD Comfort. Ani na milovníky jednostopých vozidel jsme nezapomněli a přivezli s sebou motorky CRF 1000L Africa Twin a NC750S.

Po celou dobu akce byla k dispozici hosteska i zkušený prodejce, kteří odpovídali na dotazy návštěvníků.

jan_3092.jpgNejvětším lákadlem byl nový model Civic X. generace.

V sobotu 22. dubna proběhlo vyvrcholení výstavy. U výstavního prostoru jsme připravili stage pro herce a moderátory akce Radima Fialu a Petra Halberstadta, zakladatele společnosti StageArtCZ, se kterou úzce spolupracujeme.

V odpoledních hodinách probíhala moderátorská show doprovázená hudbou a světelnými efekty. Kdo o nás ještě neslyšel, měl možnost si poslechnout náš příběh a zjistit vše o nabízených službách. Návštěvníci si také mohli prohlédnout dlouhou a úspěšnou historii modelu Civic.

jan_3149.jpgZ předváděcí akce měly radost i děti.

I pro děti byl program lákavý. Mohly si sednout na motorky, vyzkoušet pohodlí uvnitř vozu nebo se vyfotit s oblíbeným hercem Radimem Fialou, který je známý především z filmů Tobruk, Tmavomodrý svět nebo ze seriálů Mordparta a Ordinace v růžové zahradě.

jan_3102.jpgHerec Radim Fiala s ochotou rozdával celé odpoledne úsměvy i autogramy.

Každý, kdo měl zájem, si mohl jako upomínku vzít krásný poznámkový blok s naším logem a brožurky s veškerými informacemi o nás a vystavených modelech. Pro opravdové zvědavce jsme měli připravenou dvojici DEMO vozů Civic na zkušební jízdy. Zájemci o kulturu si také odnesli plakáty na představení divadla StageArtCZ.

Na celou akci se také můžete podívat na minutové videoreportáži natočené přímo z místa konání na našem Facebooku: 
https://www.facebook.com/84406302225/videos/10155160488427226/


Nahoru