Jste zde

Nová Honda CR-V

Celosvětově nejprodávanější SUV se stále vyvíjí. Je kultivovanější, všestrannější a nabízí dynamičtější jízdní vlastnosti díky celé řadě vylepšení a inovací. Vychutnáte si s ní úžasné jízdní zážitky a dokonalý pocit jistoty nejen na silnicích, ale i na nezpevněných cestách. Evoluce je patrná všude, netýká se jen výrazného designu.

Evoluce konektivity

Z barevného rozhraní na palubní desce zjistíte všechny potřebné informace, které potřebujete. Na SMS a e-mailové zprávy můžete odpovídat hlasem nebo pomocí intuitivních ovladačů na volantu. Vyzkoušejte také Head Up displej v prémiové výbavě, který vám zobrazí vše potřebné na čelním skle.

palubni_deska.png

Evoluce prostředí

Interirér nové Hondy se vyznačuje prostorností. Poskytuje řidiči i cestujícím více vnitřního prostoru a místa pro nohy. Poprvé u modelu CR-V je také ve vybraných stupních výbavy zážehových verzí dostupná konfigurace se 7 sedadly.

Evoluce řízení

Evoluce vyžaduje čas. Tisíce hodin konstrukčních, designérských a zkušebních procesů se promítají také v novém, lehčím a tužším podvozku. Tyto změny neuvidíte. Ale rozhodně je oceníte při každé jízdě.

Evoluce kvality

Prémiové materiály posouvají pocit z interiéru na novou úroveň. Povrchy jsou příjemné na dotek, výrazné detaily podtrhují jednoduchý styl. Užijte si čalouněná sedadla, která jsou ergonomicky tvarovaná a pohodlná i při dlouhých cestách.

material.png

Evoluce ochrany

Zvyšte bezpečnost během cestování. Nové CR-V využívá moderní generaci jedinečné konstrukce karoserie s technologií nárazové kompatibility Honda ACE™.

Standardním vybavením všech verzí je systém SENSING, který využívá kombinaci údajů z radaru a kamery. Je jedním z nejvyspělejších systémů aktivní bezpečnosti a jízdních asistentů ve své třídě.

Nová Honda CR-V už za 669 900,- Kč s DPH. (model Comfort 1,5 VTEC Turbo 2WD).

honda_cr-v.png

 


Nahoru